Закон про мову підписано: Порошенко зробив те, що обіцяв (ФОТО, ВІДЕО)

Закон про мову підписано: Порошенко зробив те, що обіцяв (ФОТО, ВІДЕО) Закон про мову підписано: Порошенко зробив те, що обіцяв (ФОТО, ВІДЕО)
Закон про мову підписано: Порошенко зробив те, що обіцяв (ФОТО, ВІДЕО) Закон про мову підписано: Порошенко зробив те, що обіцяв (ФОТО, ВІДЕО)

Свій підпис глава держави під законом Про функціонування української мови як державної, поставив сьогодні, 15 травня.

Як повідомляє Українська правда, Порошенко вкотре наголосив, що цей закон жодним чином не утискає інші мови. Об этом сообщает rusberkut.in.ua со ссылкой на СМИ.

Також чинний Президент подякував народним депутатам, голові Верховної Ради Андрію Парубію та громадським активістам і діячам культури, які підтримували закон.

— В цей день, я як президент України Петро Порошенко маю високу честь і унікальну можливість підписати закон про забезпечення функціонування української мови як державної, – сказав Петро Порошенко.


Нагадаємо, вчора Mukachevo.net писало про звернення від голови ГО "Товариства угорської культури Закарпаття" та голови Демократичної спілки угорців України до Президента, в якому просять Порошенка не підписувати Закон про мову.

У заяві йдеться про те, що ухвалений Верховною Разою закон ніби є дискримінаційним, "що в основі порушує людські права громадян України, радикально обмежує права національних меншин України".

Mukachevo.net

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/503855”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя