Не запускати "летючий непотріб", а посадити дерево, - до флешмобу запрошують випускників шкіл

news-image: Не запускати "летючий непотріб", а посадити дерево, — до флешмобу запрошують випускників шкіл
Не запускати повітряні кульки, а посадити дерева, закликають випускників шкіл всієї України.

Це учні вінницької школи «АІСТ» створили відеоролик, у якому питають, чи знають люди, куди летять повітряні кульки після того, як їх відпустили в небо? Об этом сообщает patelnya.in.ua со ссылкой на СМИ.

Після тривалих польотів ці гумові залишки знаходять в природі як сміття. Тварини поглинають кульки і потім гинуть. Риби ковтають весь бруд і також гинуть. Здавалося б така радість, така краса, але насправді вона дуже сильно руйнує екологію, пише сайт 05366.

Автори ролику пропонують альтернативну традицію, яка доволі цікава і разом з тим, корисна для довкілля. Школярі пропонують випускникам висаджувати дерева, які символізуватимуть турботу про природу.

«В часи коли про природу дбають менше, ніж про захопливі видовища, ми вирішили спробувати відновити баланс і запропонувати всім бажаючим, замість продукування «гарного сміття», посадити деревце, яке стане частиною циклу життя на ще довгі роки, а не принесе радість на кілька хвилин», — закликали школярі.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/ne-zapuskaty-letyuchyy-nepotrib-a-posadyty-derevo---do-fleshmobu-zaproshuyut-vypusknykiv-shkil.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя